воскресенье, 22 марта 2015 г.

Будинок мрії - кімнати


Інтерєр передпокою і холу

Як театр починається з вішалки, так будинок починається з передпокою. Увійшовши в будинок, ви зможете відразу оцінити смак господаря. Кольорове поєднання шпалер і меблів, покриття на підлозі, освітлення, форма світильників - все це в комплексі дасть характеристику володаря даного житла, одночасно будучи його візитною карткою.

Намагайтеся не виконувати свій передпокій і хол, що примикає до нього, в темних тонах. У міських квартирах вони, як правило, не освітлені денним світлом і мають не великі габарити. Меблі (шафа для верхнього одягу, лава або табурет) теж бажано придбати в світлих тонах. Покриття табурета або лавки може бути з ворсового матеріалу будь-яких забарвлень і навіть яскравих. Необхідно дзеркало на стіні в передпокою. Воно може розташовуватися майже до підлоги (на 50 см від нього). У холі можливе ще одне дзеркало, до якого приставляється стіл-приставка (на 3-х або 4-х ніжках). Це дуже ефектний прийом в інтер'єрі. На такий столик можна поставити вазу з квітами або комплект з свічників і статуетки. З обох боків від дзеркала можна розташувати картини, фотографії в рамах і бра.
У передпокої можна розташувати спеціальну взуттєву шафу з дверцятами, розташованими по вертикалі один над одним. Ці шафи займають мало місця і зручні в експлуатації.
Крім того можлива відкрита кругла вішалка. Такі вішалки виконуються з різних матеріалів - дерево, метал. Своєю формою вішалка зможе гідно прикрасити інтер'єр.
Вимикач в передпокої необхідно встановити біля самої вхідних дверей, щоб можна було до нього дотягнутися з порога без праці.

Що стосується дзеркала, то в передпокій не потрібно його ставити величезного розміру, достатньо щоб була можливість пов'язати шарф або поправити шапку. Світильник біля дзеркала потрібно встановлювати окремий з власним вимикачем, так як всього освітлення в передпокої буде недостатньо.


Зараз в холі часто влаштовують ніші зі статуями, розкішні мармурові сходи, фонтани і т.д.




Кухня, їдальня, вітальня
Через передпокій і хол я зможу пройти в ряд приміщень мого будинку. Якщо зонування  будинку дотримано правильно, то найближчими по ходу слідування будуть вітальня, їдальня, кухня.
Кожне з цих приміщень несе на собі свою функцію, але в теж час вони близькі між собою і їх можна вибудувати в ланцюжок: приготування їжі (кухня), прийом їжі (їдальня), відпочинок (вітальня). Можливий поділ між цими приміщеннями за допомогою розсувних дверей або об'єднання в одне приміщення типу: кухня-їдальня або вітальня-їдальня. Це зручно в повсякденному житті і в період прийому гостей. Меблі в цьому випадку є об'єднуючим елементом інтер'єру і в теж час розділяє на зони. Оскільки їдальня і вітальня - це самі нарядні приміщення, де ви зустрічаєтеся з гостями, проводите свята, то, як правило, тут знаходиться не тільки зручна і функціонально потрібна меблі, але і найкрасивіша.
М'які меблі оббиті найбільш дорогою тканиною в порівнянні з іншими приміщеннями. Вікна прикрашають штори, хитромудро задрапіровані. На стінах висять найцікавіші картини або фотографії, які є сімейною гордістю. Як правило тут можна побачити безліч різних речей: вази, книги, свічники (або канделябри), статуетки, красивий посуд. Можливо прикраса таких приміщень великими дзеркалами і навіть вітражами. На підлозі добре постелити великий килим, а у вітальні, поруч із зручним диваном і м'якими кріслами можна поставити камін, який буде створювати затишок. Форма каміна повинна бути прикрасою і невід'ємною частиною дизайну даного інтер'єру. Важливо, щоб все це, перебуваючи в одному або двох суміжних приміщеннях, поєднувалося між собою за кольором, формою і було собою єдиним цілим, тобто ансамблем.

Не можна не згадати про старовинних меблі, дизайнери часто використовують прийом, коли старовинна шафа або буфет, крісло або етажерка вписується в сучасний інтер'єр приміщення. Якщо правильно розставити меблі, то старовинний буфет буде дуже ефектно виглядати навіть у поєднанні з меблями типу "Авангард".
Також було б непогано придбати меблі в якомусь певному стилі, наприклад, "Модерн" або "Ампір", "Рококо", "Бароко" або "Класицизм", в поєднанні з деталями, обробкою стін, покриттів підлог, підібраних в тому ж стилі освітлювальних приладів, Ви досягнете органічного і дуже нарядного вирішення інтер'єру.




Кабінет
Інтер'єр кабінету повинен сприяти настрою на виконання роботи, на те, щоб увага людини була максимально сконцентровано. Не повинно бути яких-небудь дратівливих деталей дизайну. Все має бути продумано так, щоб було зручно працювати і навколишнє оточення допомагало вам здійснити задуману справу. Відповідно, має бути певне колірне покриття меблів. Меблі повинні бути розставлені таким чином, щоб, працюючи, можна було швидко дотягнутися до телефону, щоб комп'ютер (який повинен бути ), знаходився на досить близькій відстані. Устаткування (принтер, сканер) так само повинні розташовуватися в зручному для мене місці. Якщо розташовувати велику бібліотеку, то можна розташувати книги на стелажах, які, як правило, розташовуються по всій стіні у висоту і ширину. Добре, коли в кабінеті одне - два м'які крісла (якщо, звичайно, дозволяє місце), тоді я зміг би  обговорювати роботу з колегами або друзями, створюючи і їм комфортні умови.





Ігрова кімната
Кожен поважаючий себе ігроман повинен мати своє «лігвище». Мова йде не про цілу квартиру або будинок - красиво оформленої кімнати буде цілком достатньо для того, щоб створити в ній відповідну атмосферу.
Така кімната повинна втілювати всі мої мрії: потужний комп’ютер, монітори з великим розширенням екрану ( для більш «атмосферної» гри), джойстик, геймпад (щоб можна було пограти з друзями), геймерські навушники, мишка та клавіатура, ігрові приставки і т.д.  Крім того, така кімната повинна мати зручні крісла, диван, спеціально обладнаний стіл (знову ж таки, все для зручності гри).
Одним із основних елементів такої кімнати є завіси на вікна, які б не пропускали світло. Не завадила ще б техніка, але у вигляді телевізора.
Кімната повинна повністю задовольняти всі мої ігрові потреби.



Аудіостудія
Аудіостудія — спеціальне приміщення, створене для запису та обробки звуку, також відоме під назвою звукозаписна студія, або студія звукозапису.
У своєму будинку я хотів би мати невелику студію звукозапису, яка складалася б із кімнати звукоінженера, кімнат для запису, музичних інструментів, і в окремих випадках — з кімнати прослуховування.
До приміщень, де проводиться безпосередньо звукозапис, є спеціальні вимоги: звукоізоляція і звукопоглинання.
Звукопоглинання досягається за рахунок кріплення спеціальних звукопоглинальних матеріалів на стіни і стелю. Ці матеріали мають високий показник поглинання (гасіння) аудіохвилі на певних частотах, що сприяє видаленню луни (натуральної реверберації). Таким чином, матеріали вибираються для конкретних приміщень, де буде проводитися звукозапис конкретних інструментів. Наприклад, для звукоізоляції приміщень, де проводиться запис вокалу, використовуються такі матеріали як поролон, вата, ковролін або їх комбінації (ці матеріали мають гарне поглинання в діапазоні від 3 кГц до 9—10 кГц, що не зовсім прийнятно для приміщень, де проводиться запис таких інструментів як барабани або контрабас (де потрібні використання спеціальних композитних панелей для поглинання низьких і субнизьких частот).
Звукоізоляції домагаються за рахунок спеціальної конструкції стін студії. Їх потовщують і створюють по можливості кілька стін, розділяючи їх вузькими проміжками, в які засипається пісок або інші матеріали, здатні поглинути енергію звукової хвилі. Ці зміни дозволяють ізолювати студію як від шумів ззовні, так і в зворотному напрямку.
Устаткування студій звукозапису складається, головним чином, з пристроїв, здатних вловити звук (мікрофон и, звукознімачі), обробити звук (мікшер и, сигнальні процесори, компресори, комп'ютерні плагіни і.т.д.) записати звук (DAT-магнітофони, жорсткі диски, аналогові звукозаписні пристрої) та відтворити звук (студійні монітори, студійна акустика).
Студійні монітори — невід'ємна частина студії звукозапису. Функція студійних моніторів не лише у відтворенні звуку, але і в його моніторингу. Моніторинг — найважливіша складова студії. Для моніторингу застосовуються студійні навушники і студійні монітори (студійна акустична система). Без студійних моніторів моніторинг звуку в студії не проводиться.
Окрему увагу слід приділити мікрофонам, які можуть бути конденсаторними, стрічковими, або ж ламповими.
Вони відрізняються своїми частотними і динамічними характеристиками, чутливістю і спрямованістю. Вокальні мікрофони як правило конденсаторні або стрічкові побудовані на великій мембрані, мають підвищений динамічний і частотний діапазон і високу чутливість (малий час відгуку). Вони встановлюються на спеціальній гумовій підставці (іноді її називають павук) для запобігання передавання вібрацій на корпус мікрофона.
Необхідною складовою будь-яких студій є або ж мікшерний пульт, або комп’ютер із необхідним програмним устаткуванням.





Ванна кімната
Ванна кімната, туалет, суміщений санвузол - не менш важливі приміщення по оформленню дизайну, ніж інші приміщення у будинку моєї мрії.
Коли в будинку добре оформлені приміщення ванни, туалету, санвузла, то створюється повне відчуття комфорту. Психологічно приємно роздягтися і прийняти душ в чистому і ошатному приміщенні, ніж в приміщенні, яке виробляє вельми смутне враження. Звичайно, функція приміщення на першому місці - сантехнічне обладнання повинно бути і вода з нього повинна литися. Але, естетика приміщення грає не меншу роль.
Сучасна ванна кімната (або суміщений санвузол) повинен бути оснащений наступною сантехнікою; умивальник, ванна, можливо душова кабіна, унітаз, біде, пісуар, можливі подвійні умивальники.
Мінімальні габарити умивальника 600х 600 мм. Якщо говорити про комфортну ширині - то це-1000 мм. При ширині 500 мм і менш умивальник відноситься до категорії умивальників.
Ванна розміром 1500x600 мм - маленька. Краще, щоб вона була великих розмірів, наприклад - 1800x800 мм.
Душова кабіна не замінить ванну, але може бути дуже зручною для прийому душу. Вона буває різних габаритів і навіть досить просторою, добре оснащеною всілякими пристосуваннями. Біде необхідний для підтримки здоров'я жінок і є в цьому сенсі найбільш зручним для них сантехнічним приладом. Пісуари потрібні для чоловічої половини Вашого сімейства. У нашій країні вони поки не отримали широкого застосування в побуті.
Ванна кімната, це приміщення, де людина приводить себе в порядок, де вона розслабляється, знаходячись під потоком води в душі або лежачи в теплій ванні. Вона заспокоюється, звільняється від нервових перевантажень. Дуже важливу роль тут має навколишнє оточення. Ніщо не повинно дратувати  око, а навпаки, повинно тільки максимально сприяти досягненню внутрішнього спокою, душевної рівноваги.
Тому в інтер'єрі ванної кімнати важливі не тільки красиві і зручні сантехнічні прилади, обробка стін, фактур, кольорів поєднання кольорів, Важливі деталі - наявність дзеркал, шафок, поличок і пристосувань для рушників, зубних щіток. Все має значення, а головне, щоб все це поєднувалося між собою за формою і кольором.
Важливе місце в оформленні інтер'єру має освітлення. Його можна передбачити спільним на все приміщення і локальним у вигляді бра. Тоді я завжди зможу потрібним чином освітити дане приміщення.
Оскільки приміщення ванної - це вологе приміщення, яке вимагає передбачати спеціальну вентиляцію, то до обробки теж пред'являються особливі вимоги.
Найпоширеніша обробка - це керамічна плитка, яка на сьогоднішньому ринку представлена в широкому асортименті. Гама кольорів найрізноманітніша, що дозволяє підібрати всілякі поєднання плитки для підлоги, для низу стін (цокольна частина) і верху стін. Можливі вставки з плитки того ж кольору з різними керамічними малюнками і є багатий вибір орнаментальних поясів, які прикрашають інтер'єр приміщення.
Можлива обробка з таких традиційних матеріалів, як граніт і мармур - так званих "Каменів Королів". Як матеріал з дерева може бути використана північна сосна і сибірська модрина.
Оформлення інтер'єру у великій добре обладнаній і добре провітрюваній ванній кімнаті можливо за допомогою квітів живих або штучних. Вони дуже пожвавлять дизайн кімнати. Крім того, цілком застосовні для інтер'єру і естампи в рамках. Якщо у ванні є вікно, що дуже добре для освітлення і провітрювання приміщення, то можна повісити штори-жалюзі або будь-які красиві штори, які своїм кольором і формою будуть необхідним елементом всього дизайну кімнати.




Спальня
Відображає найбільш особисті і інтимні риси людини. Предмети, які знаходяться в спальні багато можуть розповісти про глибоко приховані сторони характеру - сюди потрапляє найпотаємніше. Це можуть бути ікони, улюблені картини, певні квіти або предмети антикваріату. Не дивно, що доступ в спальню зазвичай закритий для сторонніх - ніхто не хоче виставляти себе оголеним напоказ.
Тут все повинно бути підпорядковане відпочинку, спокою і тиші.
Пастельний колір шпалер, спокійні тони м'яких килимів, велике ліжко з пестливими руку покривалом. Нічники на тумбочках біля ліжка, м'яке крісло з підставкою для ніг, поруч бра або торшер.
Для зберігання одягу може бути платтяна шафа з орними дверима, шафу з розсувними дверима, гардеробна.


Комментариев нет:

Отправить комментарий